Ściereczki higieniczne

Higiena jutra zależy od utrzymania czystości dziś. Dlatego właśnie przedstawiciele wielu zawodów, w tym pracownicy służby zdrowia oraz sektora spożywczego i gastronomii polegają na ściereczkach higienicznych Chicopee. Gdy nie możesz sobie pozwolić na obecność zarazków w Twoim miejscu pracy, musisz być zaopatrzony w ściereczki higieniczne Chicopee, by utrzymać czystość w miejscach, gdzie ma to pierwszorzędne znaczenie.

Wybór ściereczki higienicznej

Chicopee oferuje pełną gamę ściereczek higienicznych. Na podstawie poniższej tabeli, łatwo zdecydujesz, która ściereczka higieniczna będzie odpowiadała potrzebom istniejącym w Twoim środowisku pracy. Wybierz nasze wysoko cenione ściereczki Lavette Super, ponieważ cechują je doskonałe właściwości antybakteryjne albo też ręcznik kuchenny Cook Towel ze względu na jego doskonałe właściwości zbierania zabrudzeń. Większość z naszych ściereczek dostępnych jest w paru kolorach, co pomaga zapewnić wysokie standardy higieny, tam gdzie są one najbardziej potrzebne.

Ściereczka na każdą potrzebę

Oprócz ściereczek higienicznych, Chicopee oferuje również pełen asortyment ściereczek chłonnych, do odtłuszczania, nie zostawiających kłaczków, ściereczek uniwersalnych, ściereczek do kurzu i pyłu, chusteczek do wycierania rąk oraz ściereczek do polerowania, przeznaczonych do wszelkich profesjonalnych potrzeb utrzymania czystości.

Kodowanie kolorami
Odporność na detergenty
Łatwość płukania
Właściwości antybakteryjne
Możliwość prania w pralce
Zbieranie zabrudzeń
Odporna na temparaturę

Doskonałe
= Doskonałe
Bardzo dobre
= Bardzo dobre
Dobre
= Dobre